Wybory parlamentarne. Kandydaci do Sejmu i Senatu

0

W najbliższą niedzielę, 13 października 2019 r., odbędą się wybory parlamentarne. Poniżej prezentujemy listę kandydatów, którzy startują w wyborach do Sejmu i Senatu w okręgach wyborczych obejmujących powiat kłodzki.

Kandydaci w wyborach do Sejmu – okręg wyborczy nr 2

Lista numer 1 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 GANCARZ Paweł Jarosław
2 KOŁT Józef
3 KWIATKOWSKA Ewa Daniela
4 KUCZEK Magdalena Dorota
5 RUDNICKI Jarosław Jerzy
6 BONIECKA Joanna Bogna
7 SOKOŁOWSKA Maria
8 DZIENDZIEL Wacław Alojzy
9 MAZUR Paweł Mariusz
10 UBIK Jarosław Marian
11 WIERZBICKA-BARA Danuta Maria
12 KOWALSKA Sylwia Edyta
13 KARCH Izabela Maria
14 SULIKOWSKA Natalia Weronika
15 KYCIA Radosław logistyk
16 LONGAWA Stanisław Tadeusz

Lista numer 2 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DWORCZYK Michał Paweł
2 ZYSKA Ireneusz
3 MURDZEK Wojciech Piotr
4 BADORA Maciej Adam
5 GWÓŹDŹ Marcin Piotr
6 BIELAWSKA Zuzanna
7 SURMA Renata Lucyna
8 MUCHA Beata Maria
9 DEC Jerzy Grzegorz
10 WĘGŁOWSKI Jarosław
11 SZPYTMA Bogusław Krzysztof
12 GREINER Małgorzata Joanna
13 TARNACKI Marek
14 SZYDŁOWSKA Ewelina Agnieszka
15 WIERZBICKA Renata Teresa
16 GRZEGORZEWICZ Grzegorz Sławomir

Lista numer 3 – KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 DYDUCH Marek
2 KOTARBA Mariusz
3 LECH Kornelia Joanna
4 ŁĄCKI Adam Edward
5 MUSIAŁEK Małgorzata Aleksandra
6 ZALEŃSKI Wiktor Piotr
7 CHOJNACKA Cecylia Agnieszka
8 WOLAK Tomasz Paweł
9 CHUĆ Renata
10 SŁABICKA Jolanta Izabela
11 HABIERA-GÓRSKA Agnieszka Beata
12 HÜPNER Dominik
13 CZAJKOWSKI Robert Aleksy
14 SOŁTYSIK Janusz Tomasz
15 ZABORONEK Maciej Grzegorz
16 STABROWSKA Anna Ewa

Lista numer 4 – KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
1 ŁAMBUCKI Roman
2 MICHALIK Karol
3 DANIELAK Damian Marcin
4 KRYSTYNIAK Krzysztof Adam
5 PRZEŚLICA-MARTYNOWSKA Anna Agnieszka
6 SUSŁOWSKA Krystyna Maria
7 WIELICZKO Angelika Agnieszka
8 SZACHNIEWICZ Przemysław Mateusz
9 OLEKSY-SARYSZ Marzena Emilia
10 ŁOSIAK Kamil Sebastian
11 GOMÓŁKA Damian Rafał
12 LUDKOWSKI Piotr
13 NOWAK Katarzyna
14 MORKA Andrzej
15 OKARMUS Ewa Jadwiga
16 POKRYWKA Stanisław

Lista numer 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
1 SIEMONIAK Tomasz
2 MRZYGŁOCKA Izabela Katarzyna
3 WIELICHOWSKA Monika
4 SZUSZWALAK Tomasz Daniel
5 MITRASZEWSKI Tomasz Łukasz
6 ŚWIŁO Teresa
7 GLAPIŃSKI Rafał Mariusz
8 INGLOT Andrzej Ryszard
9 ROSIAK Mateusz
10 ONYŚKÓW Paweł
11 SZCZYGIEŁ Zbigniew
12 ŚWIERCZYŃSKI Jędrzej Maciej
13 BEŚLERZEWSKA Małgorzata Urszula
14 IWANCZ Jacek Julian
15 BEN AMARA Joanna Maria
16 TUMIDALSKA Marta Magdalena

Lista numer 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
1 SZPUR Anatol Kazimierz
2 GOLAK Julian Kazimierz
3 MICHAŃCIO Iwona Kornela
4 SZYMKIEWICZ Robert Artur
5 LESZCZYŃSKA Marzanna Irena
6 GABRIEL Katarzyna Joanna
7 IGNOR Agnieszka Joanna
8 HAŁACZKIEWICZ Sebastian
9 BIELAWSKA Sylwia Małgorzata
10 ŚWITOŃ-PAWLICKA Grażyna Izabela
11 LATUSZEK Wojciech
12 TUTKA Ewa Lucyna
13 CHOJNACKA Joanna Agata
14 ŁATA Artur Sławomir

Kandydaci w wyborach do Senatu – okręg wyborczy nr 5

1 HAŁACZKIEWICZ Patryk Damian – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
2 JURCEWICZ Stanisław – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
3 SZWED Aleksander Jakub – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Krótki poradnik, która wyjaśnia, gdzie i w jaki sposób oddać swój głos w wyborach parlamentarnych, znaleźć można tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis