Budynek przychodni wystawiony na sprzedaż

0

Za ponad 2,1 mln złotych powiat kłodzki wystawił na sprzedaż budynek po działającej jeszcze w zeszłym roku przychodni na ul. Zawiszy Czarnego w Kłodzku. To jeden z punktów planu naprawczego dla kłodzkiego szpitala.

2 114 500 zł – tyle dokładnie wynosi cena, jaką chce za budynek przy ul. Zawiszy Czarnego uzyskać powiat kłodzki. Była przychodnia, w której jeszcze w zeszłym roku znajdowała się pracownia RTG, poradnie „K”, dermatologiczna, reumatologiczna, rehabilitacji, okulistyczna i laryngologiczna została wystawiona na sprzedaż jako pierwsza. Według zaprezentowanego w zeszłym roku planu naprawczego szpitala pod młotek pójdą jeszcze inne nieruchomości (pisaliśmy o tym tutaj: Zmniejszenie zatrudnienia i sprzedaż budynków – szpital przestawia plan naprawczy).

Budynek przy ul. Zawiszy Czarnego składa się z trzech pięter, piwnicy, poddasza użytkowego i ma powierzchnię użytkową prawie 800 m2 (bez piwnicy). Zlokalizowany jest w centrum miasta i posiada dostęp do wszystkich mediów. Miejscowy plan zagospodarowania przewiduje tutaj funkcję usługową i mieszkalnictwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis