?Muflony? za 2018 rok rozdane

0

Podczas uroczystej Gali w Zamku Książ wręczono ?Muflony? za 2018 rok. Wśród zwycięzców znaleźli się m.in. Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda oraz firmy Ski-Raft Sp. z o.o. i ZPAS S.A.

Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda zwyciężyło w kategorii ?Wydarzenie/Inicjatywa? za organizację imprezy Regatta 9. Bieg na Wielką Sowę, która odbyła się w sierpniu ubiegłego roku. Słynącą ze spływów pontonowych Przełomem Bardzkim firmę Ski-Raft Sp. z o.o. uznano za najlepszą ?Małą/Mikrofirmę?, a ZPAS S.A. z Przygórza triumfował natomiast w kategorii ?Firma Odpowiedzialnego Biznesu?. Wyboru laureatów dokonała Kapituła Plebiscytu, której przewodniczył Roman Szełemej – prezydent Wałbrzycha.

?Muflony? to nagrody przyznawane w Plebiscycie Gospodarczym skierowanym do firm i instytucji oraz samorządów pochodzących głównie z Aglomeracji Wałbrzyskiej, ale także tych z terenu powiatów wałbrzyskiego, świdnickiego, dzierżoniowskiego, kłodzkiego, kamiennogórskiego i ząbkowickiego. Tegoroczna edycja była już 21. z kolei – tym razem na konkurs wpłynęło 57 wniosków.

[fot. FB Gmina Nowa Ruda]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis