Lodowisko w Kłodzku wraca do rynku. Wejście będzie darmowe

2

Od 13 grudnia br. mieszkańcy Kłodzka będą mogli korzystać z darmowego lodowiska na placu Bolesława Chrobrego. Bezpłatne wejście na lodowisko będzie możliwe dzięki sponsorowi – mBank. To nie koniec. Osoby, które nie posiadają własnych łyżew będą mogły skorzystać z wypożyczalni oferującej pełną rozmiarówkę. Koszt wypożyczenia pary łyżew to 6 zł, jednak klienci mBanku zapłacą jedynie 1 zł aby skorzystać z tańszej opcji wystarczy zapłacić za wypożyczenie kartą z logo banku.
Chętni do skorzystania z lodowiska będą mogli ponadto skorzystać z pomocy profesjonalnego instruktora, a dla najmłodszych, którzy jeszcze nie czują się na łyżwach zbyt pewnie, będą dostępne specjalne chodziki misie, które pomogą im utrzymać równowagę. Lodowisko będzie czynne do 24 lutego 2020 r.

W ciągu kilku ostatnich lat lodowisko w Kłodzku kilka razy zmieniało swoją lokalizację. Początkowo zlokalizowane był w rynku, później zostało przeniesione pod most św. Jana, a przez kilka ostatnich lat funkcjonowało na stadionie. W tym roku wraca ponownie do rynku.

red.

Fot. ilustracyjne: www.pexels.com

2 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem rynek to idealne miejsce na lodowisko ponieważ jest ono w samym środku centrum miasta i na dodatek turyści myśle ze tez z niego skorzystają

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis