Zagrają dla Kacpra. Akcja charytatywna dla ucznia kłodzkiej „Budowlanki”

0

25 stycznia br na hali na kłodzkim stadionie odbędzie się akcja charytatywna „Dla Kacpra”. Społeczność szkolna i przyjaciele chcą wesprzeć młodego chłopaka, u którego zdiagnozowano guza mózgu, w leczeniu i rehabilitacji.

Kacper Klimczak jest uczniem drugiej klasy mundurowej w Zespole Szkół Technicznych w Kłodzku („dawnej „Budowlanki”). Ten pełen energii i wysportowany 17-latek w sierpniu ubiegłego roku usłyszał diagnozę, która wywróciła jego życie do góry nogami: nowotwór mózgu o cechach złośliwych, nieoperacyjny. Najlepsi wrocławscy specjaliści z kliniki „Przylądek Nadziei”, w której obecnie przebywa Kacper, podjęli walkę z guzem za pomocą chemioterapii, następnie zastosowana zostanie radioterapia.

Dalsze leczenie Kacpra będzie jednak wymagało sporych nakładów pieniężnych związanych z zakupem lekarstw i rehabilitacją. Kacper wspierany jest przez fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, za pośrednictwem której można wpłacać pieniądze i 1% podatku dla Kacpra, a w sobotę, 25 stycznia od godz. 9.00 do 15.00 społeczność szkolna i jego przyjaciele organizują akcję charytatywną na hali sportowej kłodzkiego stadionu. Zaplanowany jest turniej piłkarski służb mundurowych, pokazy sztuk walki, występy i pokazy umiejętności uczniów klas mundurowych, loteria i licytacje przedmiotów i voucherów. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na dalsze leczenie Kacpra. – Mamy nadzieję, że sportowa wola walki Kacpra i pomoc ludzi o dobrym sercu pozwolą wrócić Kacprowi do zdrowia. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie naszej akcji i obecność Państwa w tym dniu na kłodzkim stadionie – w hali OSiR – apeluje do wszystkich ludzi dobrego serca wychowawczyni chłopca.

Kacpra można wesprzeć także za pośrednictwem portalu pomagam.pl: Kacper w potrzebie lub przekazując 1% podatku:
FUNDACJA NA RATUNEK
11 1160 2202 0000 0001 0214 2867.
TYTUŁ WPŁATY: KACPER KLIMCZAK

Zapraszamy na kłodzki stadion 25 stycznia br., bo będą licytowane naprawdę bardzo ciekawe i nietypowe przedmioty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis