Muzyka zespołu METALLICA symfonicznie: Scream Inc. z orkiestrą w Wałbrzychu!

0

Blisko dwie godziny klasyki rocka/metalu w niezwykłym wydaniu usłyszymy już 2 marca w Wałbrzych Aqua Zdrój. Tego koncertu nie można przegapić! Bilety są jeszcze w sprzedaży.

Wyjątkowy projekt pod szyldem Muzyka zespołu Metallica symfonicznie to jeden z najlepszych coverbandów zespołu Metallica na świecie. Na koncercie w Wałbrzychu już 2 marca usłyszymy największe przeboje kultowego zespołu w wykonaniu Scream Inc. w świetnych symfonicznych aranżacjach. Wałbrzyski koncert jest jednym z kilku zaplanowanych w Polsce w ramach trasy koncertowej.


Scream Inc. istnieją od 2008 r i osiągnęli wielki sukces, stając się najbardziej znaczącym tribute-band’em z Europy Środkowej. Świadczą o tym choćby wyprzedane koncerty wszędzie gdzie grają. Ich kanał na portalu Youtube jest wysoce oceniany i oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie głównie ze względu na wysoką jakość produkcji. Są też pierwszym i jedynym tribute-band’em który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Jeden z najbardziej udanych występów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 w „Moskwa Kremlin Palace”, gdzie na widowni zasiadło ponad 6.000 osób. Ten show stał się największym w historii koncertem-hołdem dla Metalliki.

2 marca Wałbrzych Aqua Zdrój. Bilety: 100 zł.
Link do wydarzenia: TUTAJ
A my zapraszamy do zabawy! Na naszym profilu na fb/24klodzko.pl można zdobyć dwie wejściówki na wałbrzyski koncert!

Fot. fb/Scream Inc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis