Lubisz chodzić po górach. Wystartuj w Bardzo Uciążliwym Marszu

0

Jeszcze tylko kilka dni pozostało, aby zapisać się do Bardzo Uciążliwego Marszu. Termin zgłoszeń mija 25 lipca.

Druga edycja BUM czyli Bardzo Uciążliwego Marszu odbędzie się 9 i 10 sierpnia br. i powiedzie uczestników pętlą przez Góry Bystrzyckie i Orlickie. Start i meta biegu znajduje się przy schronisku „Pod Muflonem” w Dusznikach-Zdroju, a trasa liczy blisko 70 km. Co ciekawe – BUM to w dużej części impreza nocna – będzie zatem znakomita okazja, aby podziwiać zachód i wschód słońca oraz gwiaździste niebo. Start uczestników przewidziany jest na godz. 20.00, a limit na przejście pętli wynosi 22 godziny. Na trasie przewidziane są 3 bufety – 2 z przekąskami oraz główny (gorące napoje oraz zupa) w Schronisku Jagodna. Organizowana będzie również loteria dla uczestników, a na wszystkich czeka też okolicznościowa flaga, na której uczestnicy będą mogli pozostawić pamiątkowe autografy.

Zapisy na BUM odbywają się indywidualnie – organizator nie przyjmuje zgłoszeń zbiorowych. Aby prawidłowo się zapisać na II Edycję BUM należy wysłać e-mail na: marszbum@gmail.com – w mailu należy podać imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, oraz informację: „brałam/brałem udział w pierwszej edycji”, lub „nie brałam/brałem udziału w pierwszej edycji” – zgłoszenia, które nie będą zawierały tych danych, nie będą przyjmowane. W odpowiedzi każdy zgłoszony uczestnik otrzyma maila z danymi do przelewu wpisowego (koszt wpisowego od 9 do 25 lipca 2019 wynosi 60 zł), a po dokonaniu wpłaty maila zwrotnego potwierdzającego wpisanie na listę uczestników. Szczegółowe informacje znaleźć można na facebookowym profilu BUM – https://www.facebook.com/events/2073045969415946/permalink/2210070679046807/

Po 25 lipca organizator przewiduje dogrywkę o miejsca na liście startowej z puli zarezerwowanej dla uczestników I edycji BUM i z puli nieopłaconych zgłoszeń – jeśli takie wystąpią. Lepiej jednak nie odkładać zapisów na ostatnią chwilę.

Uczestników zeszłorocznej edycji BUM do udziału w imprezie raczej nie trzeba przekonywać, pozostałych niech zachęcą uśmiechnięte twarze uczestników na zdjęciach z ubiegłego roku.

tz (fot. FB BUM)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis