10.6 C
Kłodzko
poniedziałek, 3 października 2022
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

23 lipca: Koncert – „Lubię wracać tam – nowe aranżacje polskiej piosenki” – Polanica-Zdrój

23 lipca 2022 r., godz. 19.00, Polanica-Zdrój. Teatr Zdrojowy

To 16 znanych piosenek polskiej sceny muzycznej w nowych i absolutnie wyjątkowych aranżacjach Marcina Szczepankiewicza. To 50 osób na scenie – wrocławski chór Cantiamo Tutto, soliści, orkiestra. I do tego charyzmatyczny dyrygent: Sebastian Sikora!

To koncert z całą feerią barw, przesycony pięknymi dźwiękami i cudownymi emocjami. Ogrom energii generowany na scenie trafia prosto w serca widzów, poruszając najczulsze struny. „Zacznij od Bacha”, „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Moja i Twoja Nadzieja”, „Jaka róża taki cierń” to tylko niektóre tytuły piosenek, które zabrzmią podczas tej uczty muzycznej!

CANTIAMO TUTTO znaczy śpiewamy wszystko. Chór istnieje od 5 lat. Wymarzony i stworzony przez Sebastiana Sikorę, który z wielką pasją i zaangażowaniem realizuje misję, by upowszechniać i ożywiać kulturę muzyczną. Tak zrodził się pomysł na zaaranżowanie na chór i orkiestrę polskich przebojów, klasyków gatunku.
Powstał koncert, który energetyzuje, bawi, dostarcza rozrywki we wspaniałym wydaniu!

Dajcie się zabrać w podróż – sentymentalną, ale przede wszystkim emocjonalną. Wzruszającą. Pozwalającą na chwilę przenieść się w wielobarwny i piękny muzyczny świat!

Gość specjalny polanickiego koncertu to finalista The Voice Senior ANDRZEJ BILIŃSKI!

ZAPOWIEDZI IMPREZ I WYDARZEŃ

1 KOMENTARZ

  1. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej dedykowanej stronie:

    kulturalnykoneser.pl/lubiewracactam/

    Zapraszamy serdecznie!
    Polskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury „Kulturalny Koneser”

Comments are closed.