6.5 C
Kłodzko
wtorek, 5 marca 2024
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Zmiany w kursowaniu autobusów kłodzkiego PKS

Od 16 do 25 marca br. nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy autobusów PKS w Kłodzku S.A. Zmiana jest związana z zagrożeniem koronawirusem i zamknięciem szkół i placówek oświatowych.

W tym okresie PKS w Kłodzku S. A. nie będzie obsługiwał następujących połączeń autobusowych:

6:09 – Wambierzyce – Kłodzko – Pasażerowie mogą korzystać z dojazdu kursem godz. 6:45 Radków – Kłodzko

6:10 – Kłodzko – Polanica Górna

6:20 – Kłodzko – Złoty Stok

6:20 – Kudowa Zdr. – Kłodzko – Pasażerowie mogą korzystać z dojazdu kursem godz. 6:50 Kudowa Zdr. – Kłodzko

6:25 – Kłodzko – Bolesławów

6:25 – Kudowa Zdr. – Kłodzko – Pasażerowie mogą korzystać z dojazdu kursem godz. 6:50 Kudowa Zdr. – Kłodzko

6:25 – Stronie Śląskie – Kłodzko – Pasażerowie mogą korzystać z dojazdu kursem godz. 6:35 Bolesławów – Kłodzko p. Stronie Śląskie.

6:30 – Bystrzyca Kł. – Nowy Waliszów

6:34 – Polanica Górna – Kłodzko -Pasażerowie mogą korzystać z dojazdu kursem godz. 6:45 Radków – Kłodzko

6:35 – Duszniki Zdr. – Kłodzko – Pasażerowie mogą korzystać z dojazdu kursem godz. 6:50 Kudowa Zdr. – Kłodzko

6:50 – Nowy Waliszów – Bystrzyca Kł.

6:55 – Złoty Stok – Kłodzko

6:55 – Skrzynka – Kłodzko – Pasażerowie mogą korzystać z dojazdu kursem godz. 7:00 Bielice – Kłodzko p. Skrzynkę

7:00 – Różanka – Domaszków – Pasażerowie mogą skorzystać z dojazdu kursem godz. 8:00 Różanka – Bystrzyca Kł.

7:00 – Poręba – Bystrzyca Kł. p. Ponikwę

7:05 – Starków – Kłodzko – Kurs będzie realizowany na odcinku Krosnowice – Kłodzko (odjazd z Krosnowic o godz. 7:15)

7:10 – Piszkowice – Kłodzko

7:10 – Bystrzyca Kł. – Międzygórze – Pasażerowie mogą skorzystać z dojazdu kursem godz. 7:50 Kłodzko – Międzygórze

7:14 – Droszków – Kłodzko – Pasażerowie mogą skorzystać z dojazdu kursem godz. 6:05 Jaszkowa Górna – Kłodzko lub 9:00 Jaszkowa Górna – Kłodzko

7:28 – Bolesławów – Lądek Zdr.

7:30 – Kłodzko – Kudowa Zdr. – Pasażerowie mogą skorzystać z dojazdu kursem godz. 8:00 Kłodzko – Kudowa Zdr.

7:35 – Kłodzko – Niwa

7:45 – Lądek Zdr. – Stronie Śl.

8:00 – Kłodzko – Polanica Zdr., szpital – Pasażerowie mogą korzystać z dojazdu kursem godz. 8:00 Kłodzko – Kudowa Zdr. p. Polanica Zdr., D. A.

8:00 – Wojbórz – Kłodzko

8:10 – Duszniki Zdr. – Kłodzko – Pasażerowie mogą korzystać z dojazdu kursem godz. 6:50 Kudowa Zdr. – Kłodzko lub godz. 9:20 Kudowa Zdr. – Kłodzko

8:35 – Niwa – Kłodzko

9:15 – Stronie Śl. – Kłodzko

11:20 – Kłodzko – Radków

12:25 – Kłodzko – Duszniki Zdr. – Pasażerowie mogą korzystać z dojazdu kursem godz. 12:20 Kłodzko – Kudowa Zdr.

13:00 – Bystrzyca Kł. – Nowy Waliszów – Pasażerowie mogą skorzystać z dojazdu kursem godz. 15:40 Bystrzyca Kł. – Nowy Waliszów

13:00 – Bystrzyca Kł. – Poręba p. Ponikwę

13:10 – Radków – Kłodzko

13:20 – Nowy Waliszów – Bystrzyca Kł. – Pasażerowie mogą skorzystać z dojazdu kursem godz. 15:55 Nowy Waliszów – Bystrzyca Kł.

13:20 – Kłodzko – Kudowa Zdr. – Pasażerowie mogą skorzystać z dojazdu kursem godz. 13:50 Kłodzko – Kudowa Zdr.

13:40 – Kłodzko – Duszniki Zdr. – Pasażerowie mogą korzystać z dojazdu kursem godz. 13:50 Kłodzko – Kudowa Zdr.

14:15 – Polanica Zdr., szpital – Kłodzko – Pasażerowie mogą korzystać z dojazdu kursem godz. 13:50 Kudowa Zdr. – Kłodzko

14:15 – Droszków – Jaszkowa Dolna

14:15 – Kłodzko – Droszków – Pasażerowie mogą skorzystać z dojazdu kursem godz. 16:10 Kłodzko – Droszków

14:20 – Kłodzko – Wojbórz

14:30 – Kłodzko – Radków – Pasażerowie mogą korzystać z dojazdu kursem godz. 15:30 Kłodzko – Radków

14:40 – Kłodzko – Piszkowice

14:40 – Kłodzko – Nowa Ruda p. Nowa Ruda Słupiec – Pasażerowie mogą skorzystać z dojazdu kursem godz. 15:20 Kłodzko – Nowa Ruda p. Słupiec

14:45 – Kłodzko – Droszków – Pasażerowie mogą korzystać z dojazdu kursem godz. 16:10 Kłodzko – Droszków`

15:00 – Kłodzko – Skrzynka – Pasażerowie mogą korzystać z dojazdu kursem godz. 15:35 Kłodzko – Stronie Śl., który będzie prowadzony przez Skrzynkę

15:05 – Bystrzyca Kł. – Nowy Waliszów – Pasażerowie mogą skorzystać z dojazdu kursem godz. 15:40 Bystrzyca Kł. – Nowy Waliszów

15:18 – Piszkowice – Kłodzko

15:20 – Kłodzko – Duszniki Zdr. – Pasażerowie mogą skorzystać z dojazdu kursem relacji Sosnowiec – Kudowa Zdr. odjeżdżającym z Kłodzka o godz. 15:05

15:20 – Nowy Waliszów – Bystrzyca Kł. – Pasażerowie mogą skorzystać z dojazdu kursem godz. 15:55 Nowy Waliszów – Bystrzyca Kł.

16:00 – Kłodzko – Starków – Pasażerowie mogą skorzystać z dojazdu na odcinku Kłodzko – Krosnowice kursem godz. 15:20 Kłodzko – Krosnowice

Zmiany w rozkładzie jazdy dotyczą łącznie 50 kursów. PKS informuje też, że w związku z sytuacją epidemiologiczną możliwe są dalsze zmiany w rozkładzie jazdy.

red.

WAŻNE TEMATY

Magazyn Zielonej Energii „Młoty” – odbyły się pierwsze spotkania mieszkańców z rzeczoznawcami

Od 19 do 23 lutego br. odbywały się pierwsze spotkania niezależnego rzeczoznawcy majątkowego z właścicielami nieruchomości gruntowych zlokalizowanych w obrębie planowanej ESP Młoty. Chęć...

Uzdrowiska Kłodzkie zwiększą zasoby wód mineralnych Staropolanka. Nowy odwiert w Polanicy-Zdroju

Trwają prace przy najnowszym i najgłębszym odwiercie w Polanicy-Zdroju, który realizowany jest przez spółkę Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa PGU. Odwiert PL-3 o głębokości...

Będzie remont części ulicy Zajęczej i nowa nawierzchnia na ulicy Połabskiej w Kłodzku

Na ostatniej sesji Rady Powiatu Kłodzkiego, w środę 28 lutego br. radni zdecydowali o zapewnieniu w budżecie środków m.in. na remont ulicy Zajęczej oraz...

Inwestycje w kudowskim szpitalu ocenione okiem polityków i samorządowców

W poniedziałek, 4 marca br. delegacja polityków i samorządowców – wicemarszałek Sejmu Monika Wielichowska, wojewoda Maciej Awiżeń oraz Michał Cisakowski z Zarządu Powiatu Kłodzkiego,...

Biegi Tropem Wilczym w powiecie kłodzkim

W dniach 2 i 3 marca br. w powiecie kłodzkim odbyły się biegi Tropem Wilczym, cykliczne imprezy, które od kilkunastu lat upamiętniają żołnierzy niepodległościowego...

Klub podróżnika z podróży przebytych w Wojborzu odwiedził Majorkę

Emilia Hnatów, podróżniczka, która poznała ten region Hiszpanii, swoimi wrażeniami podzieliła się z czytelnikami Filii Biblioteki Publicznej Gminy Kłodzko w Wojborzu. Przy kawie, herbacie i...

Zderzenie dwóch osobówek na krzyżówce w Gorzuchowie

W poniedziałek, 4 marca br. przed godziną 14.00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich 381 i 386 w miejscowości Gorzuchów. Na...

Kłodzko. Uroczyście wmurowano akt erekcyjny pod budowę nowej komendy straży pożarnej

W poniedziałek, 4 marca br. na terenie budowy nowej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kłodzku oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kłodzku odbył się uroczysty...

Z czeskim przewoźnikiem z Nachodu do Kłodzka. Ruszyły nowe połączenia

Od niedzieli 3 marca br. czeski przewoźnik CDS uruchomił nowe międzynarodowe połączenie z Nachodu do Kłodzka przez Kudowę-Zdrój i Polanicę-Zdrój. Autobus dostosowany do przewozu...

Trudna akcja gaśnicza na Trojaku. To były podpalenia?

W trudnych warunkach trwała w niedzielę, 3 marca br. akcja gaśnicza na Trojaku. Jak poinformował burmistrz Lądka-Zdroju Roman Kaczmarczyk, od rana ochotnicze straże pożarne...

W Kłodzku upamiętniono działaczy podziemia niepodległościowego. Powstał Park Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość

W niedzielę, 3 marca br. na skwerze przy ul. Daszyńskiego uroczyście nadano nazwę Park Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość. To efekt 4-letnich starań członków Kłodzkiego...

Duszniki-Zdrój. Wernisaż wystawy „Józef Gielniak i laureaci konkursu jego imienia”

W piątek 1 marca br. w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju odbył się wernisaż wystawy pn. „Józef Gielniak i laureaci konkursu jego imienia”. Wystawa zorganizowana...

Ochotnicza Straż Pożarna w Kłodzku działa już rok! Miasto wesprze ochotników finansowo

W sobotę, 2 marca br. podczas walnego zebrania sprawozdawczego członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłodzku burmistrz miasta Michał Piszko przekazał na ręce prezesa OSP...