Zgłoś firmę do nagrody gospodarczej Perełka Ziemi Kłodzkiej

0

Do 15 września br. można zgłaszać lokalne firmy do dorocznej Nagrody Gospodarczej Perełka Ziemi Kłodzkiej.

Konkurs od dwóch lat organizowany jest przez Klub Biznesu Ziemi Kłodzkiej. Dedykowany jest przedsiębiorcom i lokalnym firmom, a jego celem jest promocja lokalnych usług, wyrobów i przedsiębiorstw działających na ziemi kłodzkiej.

Nagroda przyznawana jest w pięciu kategoriach: najlepszy produkt, najlepsza usługa, najlepsza technologia/inwestycja, firma rodzinna i działania na rzecz lokalnej społeczności. Firmę można zgłosić do konkursu poprzez wypełnienie ankiety dostępnej TUTAJ. Ankietę można wysłać także na adres e-mail: klubbiznesuziemiklodzkiej@gmail.com lub dostarczyć pod adres 57-300 Kłodzko ul. B. Getta 1/2. Ostateczny termin składania ankiet upływa 15 września br. 

Współorganizatorem konkursu jest Starosta Powiatu Kłodzkiego, Burmistrz Miasta Kłodzka oraz Wójt Gminy Kłodzko, a Patronatem Honorowym wydarzenie zostało objęte przez Lożę Dolnośląską BCC oraz Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Laureaci otrzymują certyfikat oraz statuetkę i mają prawo używania tytułu „Laureat Nagrody Perełka Ziemi Kłodzkiej 2019r.” we wszystkich materiałach firmowych oraz reklamowych. Nagrody Perełki Ziemi Kłodzkiej zostaną wręczone w sposób uroczysty na Gali zorganizowanej przez Klub Biznesu Ziemi Kłodzkiej, a relacja z tego wydarzenia pojawi się m.in. na naszym portalu.

Zdjęcia: Gala rozdania nagrody Perełka Ziemi Kłodzkiej w 2018 roku. Fot. Joanna Żabska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis