Zespół ze Stronia zagra na Pol’and’Rock Festival? Trwa głosowanie

0

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne organizatorzy tegorocznego Pol’and’Rock Festival zrezygnowali tym razem z przesłuchań na żywo zespołów, które otrzymają możliwość wystąpienia na festiwalu. W tym roku wyboru dokonają internauci, a wśród zespołów, które rywalizują o miejsce na scenie, jest grupa ze Stronia Śląskiego – Shakin Pork.

Pol’and’Rock Festival w Kostrzyniu nad Odrą zaplanowany jest w tym roku na przełom lipca i sierpnia – wystąpią na nim m.in. The Exploited, Jinjer, Organek i Raz Dwa Trzy. Spośród 27 zespołów, które rywalizują w Eliminacjach, internauci wybiorą w głosowaniu pięć grup, które wystąpią na scenie obok zaproszonych gwiazd. Głosowanie potrwa do 23 maja – każdy internauta ma jeden głos, a ich weryfikacja następuje za pomocą Facebooka.

Pochodząca ze Stronia Śląskiego grupa Shakin Pork liczy na wsparcie lokalnych miłośników muzyki. Na swoim facebookowym profilu zespół umieścił taką zachętę dla internautów: „Jeżeli chcieli byście nam Prosiakom pomóc abyśmy wystąpili na najpiękniejszym festiwalu świata wystarczy oddać na nas głos, link znajduje się poniżej!dziękujemy i Pozdrawiamy.”

Link do strony z głosowaniem: https://polandrockfestival.pl/eliminacje/zaglosuj

Profil grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/PorkPL/

Poniżej jeden z teledysków grupy.

red. (fot. facebook.com/PorkPL)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis