Zderzenie czołowe w Kłodzku. Kierowca forda miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie

0

Wracamy do niedzielnego wypadku w Kłodzku na drodze wojewódzkiej nr 381. Okazuje się, że kierujący Fordem Focus kierowca, który uderzył czołowo w nadjeżdżające BMW, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Ford Focus, 26-letni mężczyzna wykonując manewr wyprzedzania uderzył czołowo w samochód marki BMW, którym kierował 19-letni mężczyzna, a następnie w wyprzedzany samochód marki Volkswagen Golf, którym kierowała 54-letnia kobieta. Kierujący Fordem Focus z obrażeniami został odwieziony do szpitala. Okazało się, że jest nietrzeźwy – miał ponad 2 promila alkoholu w organizmie. Do szpitala trafił także kierujący samochodem marki BMW – informuje Wioletta Martuszewska, oficer prasowy KPP w Kłodzku.

Do wypadku doszło w niedzielę 12 stycznia br. o godz. 7.10 na drodze wojewódzkiej nr 381. Wszyscy poszkodowani to mieszkańcy powiatu kłodzkiego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku. O wypadku pisaliśmy tutaj: Zderzenie czołowe w Kłodzku.

(red.)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis