Zapowiada się ciekawy koncert na Przełęczy Lądeckiej. Zagra m.in. Weedpecker

0

Mountain Jam Generator Party Vol. 2 odbędzie się w sobotę 27 lipca br. na Przełęczy Lądeckiej. Początek imprezy zaplanowano na godz. 15.00.

To druga już edycja imprezy, którą organizatorzy opisują tak: „to powrót do korzeni, idea zagrania muzyki z szeroko pojętego gatunku stoner rock/jazzu w otoczeniu pięknej przyrody i górskiej przestrzeni.” Idea jak najbardziej możliwa do zrealizowania, gdyż koncerty odbędą się na Przełęczy Lądeckiej – tuż przy przejściu granicznym Lutynia-Travná. Będzie zatem znakomita okazja, by posiedzieć lub poleżeć na trawie, podziwiać piękne widoki i posłuchać dobrej muzyki.

Dobrej muzyki nie zabraknie – na plenerowej scenie zagrają MuN, Taraban, Torteks, Low Fen, a także Weedpecker, czyli jeden z najbardziej obiecujących zespołów sceny stonerowej, mający na koncie trzy długograje i sporo dobrych występów, m.in. na festiwalu Soulstone Gathering. Można zatem liczyć na niezłe koncerty, tym bardziej, że pozostałe zespoły również zapowiadają się interesująco. Dodatkowo lokalny Low Fen zaplanował na imprezę premierowe odegranie swojego debiutanckiego albumu, który pojawił się niespełna miesiąc temu.

Jak informują organizatorzy – wstęp na Mountain Jam Generator Party Vol. 2 jest darmowy, choć dla chcących wesprzeć organizację imprezy będzie prowadzona – na miejscu i w internecie – zbiórka na pokrycie kosztów. Na terenie imprezy będzie również strefa gastronomiczna oferująca dobre jedzenie i napoje. Nie zabraknie również piwa kraftowego – tym razem dostępne będą wyroby Browaru Rebelia.

Zapowiada się zatem ciekawa impreza, na którą warto się wybrać. Dodatkowym bodźcem niech będą zdjęcia z zeszłorocznej edycji autorstwa Radosława Pietragi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis