Wystartował 4. Polanicki Konkurs Fotograficzny „Polanica nocą”

0

Organizowany po raz czwarty konkurs potrwa do września br. Dla laureatów przewidziane są nagrody rzeczowe, konkursowe fotografie mogą również zostać umieszczone w Kalendarzu Polanickim 2021.

Organizatorami konkursu są Teatr Zdrojowy – Centrum Kultury i Promocji oraz Towarzystwo Miłośników Polanicy. Konkurs ma na celu rozwijanie wyobraźni i wrażliwości twórców fotografii oraz prezentowanie i promocję twórczości fotograficznej. Efektem konkursu ma być utrwalanie w fotografii życia Polanicy Zdroju, a także tworzenie miejskiego archiwum fotografii.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych w dwóch kategoriach wiekowych: I – od 10 do 16 lat, II – powyżej 16 lat. Każdy z uczestników konkursu zgłasza 4 prace fotograficzne prezentujące Polanicę-Zdrój nocą – po jednej wykonanej w każdej porze roku. Organizatorzy przyjmować będą wyłącznie prace dotychczas niepublikowane i nienagradzane, wykonane dowolną techniką fotograficzną.

Termin zgłaszania prac upływa 30 września br. Fotografie można składać w Teatrze Zdrojowym – Centrum Kultury i Promocji, możliwe jest także wysłanie prac drogą elektroniczną. Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.teatr.polanica.pl

Ogłoszenie wyników oraz wernisaż wystawy konkursowych prac przewidziane jest na październik 2020 r.

red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis