W Twierdzy zostanie zamurowana kapsuła czasu. Apel do mieszkańców

0

Kiedy w dacie spotkają się cztery dwójki i cztery zera, w Twierdzy Kłodzkiej pojawi się Kapsuła Czasu…W taki oto sposób mogłaby brzmieć kolejna kłodzka przepowiednia. To jednak nie przepowiednia ale zapowiedź pomysłu, na jaki wpadła załoga Twierdzy Kłodzkiej.

W niedzielę 02.02.2020 r. o godz. 2.20 po południu w Twierdzy Kłodzkiej zostanie zamurowana kapsuła czasu. To, co się w niej znajdzie, w dużej mierze będzie zależeć od samych mieszkańców. Załoga Twierdzy Kłodzko zaprasza wszystkich: władze publiczne, szkoły, przedszkola, stowarzyszenia, jednostki kultury oraz osoby prywatne do udziału w tym nietypowym przedsięwzięciu. W kapsule znajdą się aktualne pamiątki opisujące Kłodzko i życie jego mieszkańców na dziś, czyli początek 2020 r. Mile widziane są statystyki mieszkańców, fotografie, sprawozdania z działalności klubów i stowarzyszeń, wycinki z życia kulturalnego, sukcesy na różnych niwach, aspiracje i plany na przyszłość. Preferowane są cyfrowe nośniki, ze względu na ich pojemność, ale dla tradycyjnych materiałów również znajdzie się miejsce w kapsule.
Materiały zbierane będą do 12 stycznia 2020 r. (niedziela) w kasie Twierdzy Kłodzko. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tym nietypowym wydarzeniu.

Event na facebook’u TUTAJ.

red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis