W sobotę Dzień Gór w Polanicy-Zdroju

0

W najbliższą sobotę, 17 sierpnia br., w Polanicy-Zdroju odbędzie się Dzień Gór. Impreza organizowana jest przez Teatr Zdrojowy – Centrum Kultury i Promocji we współpracy z Grupą Wałbrzysko – Kłodzką GOPR oraz Towarzystwem Miłośników Polanicy i Nadleśnictwem Zdroje.

Wydarzenie podzielone będzie na dwa etapy. Pierwszym będzie spacer wokół Polanicy w ramach Polanickiego Klubu Wędrowców. Wędrówka będzie miała charakter edukacyjny, a uczestnicy zapoznają się z zasadami bezpiecznego i świadomego wędrowania po górach, poznają także podstawy topografii. Zbiórka chętnych przy Informacji Turystycznej o godz. 9.00.

Drugi etap Dnia Gór to pokazy GOPR, które będą miały miejsce od godz. 13.00 na ściance wspinaczkowej przy polanickim corso. Przewidziana jest wspinaczka z asekuracją, przejazdy quadem oraz nauka pierwszej pomocy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, organizatorzy proszą jednak o wcześniejsze zgłoszenie swojej obecności pod numerem telefonu 74 868 06 44 lub mailowo na adres info@polanica.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis