Teatr Zdrojowy w Polanicy nie próżnuje. Ruszyła Poczta Kulturalna

0

Mimo, że z powodu zagrożenia koronawirusem, obiekty Teatru Zdrojowego w Polanicy-Zdroju są nieczynne, instytucja nie próżnuje. Uruchomiona została Poczta Kulturalna, w ramach której placówka codziennie będzie podsyłać pomysły na spędzenie czasu w domu.

Instruktorka tańca Agnieszka Dratwa przygotowała filmik z choreografią, którą można samemu ćwiczyć, zostając w domu. Filmik dostępny jest pod adresem https://www.facebook.com/watch/?v=1062976947393309

Na stronie internetowej Teatru udostępnione do pobrania zostały kolorowanki dla dzieci z motywami polanickiego niedźwiedzia. Ze strony można również pobrać do przeczytania książkę „Kowboju, witaj w Zdroju” autorstwa Agnieszki Urbańskiej z ilustracjami Kasi Gawron-Miękisiak. To barwnie ilustrowana, przygodowo-sensacyjna opowieść dla dzieci w wieku 4-9 lat zawierająca elementy wiedzy ekologicznej i regionalnej. Akcja książki rozgrywa się w Polanicy Zdroju, a jej głównym bohaterem jest Johny Wichura.

Warto zatem w aktualnej sytuacji śledzić facebookowy profil i stronę Teatru, aby nie przeoczyć proponowanych w ramach Poczty Kulturalnej pomysłów.

Strona internetowa Teatru Zdrojowego: https://teatr.polanica.pl/
Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/Teatr.Zdrojowy/

red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis