Spektakl „Kariera po polsku” rozbawi Kłodzko

0

[AKTUALIZACJA 09.12.2019 r.] Spektakl został odwołany.


Kłodzki Ośrodek Kultury i Krakowska Fundacja Teatralna zapraszają na spektakl, który ma szansę rozbawić Kłodzko. Mowa o komedii „Kariera po polsku”, którą będzie okazja obejrzeć 13 grudnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej KOK.

Organizatorzy opisują spektakl takimi słowami: „To sztuka o dwóch spryciarzach, którzy nieoczekiwanie dla siebie robią urzędniczą „karierę”. Przypadek sprawia, że żona burmistrza małego miasteczka, chcąc zemścić się na zdradzającym ją w jej mniemaniu mężu, postanawia mu udowodnić, że burmistrzem może zostać każdy i przebrana za żebraczkę, udaje się do miasta żeby znaleźć kogoś, kogo mogłaby namówić na udawanie przed burmistrzem eksperta od ekonomii. Spotyka dwóch cwaniaków i od tej chwili zaczyna się ciągnące się przez całą sztukę pasmo nieprzewidzianych zdarzeń i pomyłek. W dodatku na wieść o tym, że gdzieś w Polsce pojawił się geniusz od spraw gospodarczych, do miasteczka przyjeżdża sam minister gospodarki. Od tego momentu kariera cwaniaków zaczyna się toczyć w błyskawicznym tempie. Ale na końcu następuje nieoczekiwany zwrot akcji, który cały misternie ułożony plan, wywraca do góry nogami. Wszystko bowiem okazuje się wielką mistyfikacją. Widz w pewnym momencie zrozumie, że został wciągnięty przez aktorów w grę, w którą sam uwierzył. W przedstawieniu niebagatelną rolę odgrywa również papuga, która co chwila we wszystko się wtrąca, stając się mimo woli centralną postacią sztuki.”

Marynary będą zatem fruwać, a na deskach kłodzkiej instytucji kultury wystąpią Artur Dziurman, Dariusz Kordek, Tadeusz Ross i Małgorzata Lewińska.

Bilety do nabycia w kasie KOK oraz w portalu biletyna.pl

Zaproszenie na spektakl w Kłodzku!

13 grudnia spektakl "Kariera po polsku" rozbawi Kłodzko😁Spektakl odbędzie się w Kłodzkim Ośrodku Kultury o godz.19;wystąpią Artur Dziurman, Dariusz Kordek, Tadeusz Ross i Małgorzata Lewińska.Bilety do nabycia w KOK oraz online:https://www.kupbilecik.pl/imprezy/41787/K%C5%82odzko/Kariera+po+polsku/oraz:https://biletyna.pl/spektakl/Kariera-po-polsku/KlodzkoZapraszają Artur Dziurman, Dariusz Kordek i Tadeusz Ross! Marynary będa fruwać!

Opublikowany przez Kariera po polsku – spektakl Poniedziałek, 11 listopada 2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis