Solidarni z Przemkiem. Kłodzcy urzędnicy organizują akcję charytatywną

0

Przemek, mąż jednej z z pracownic w Urzędzie Miasta w Kłodzku, walczy z chorobą nowotworową. Koledzy i koleżanki z urzędu postanowili pomóc rodzinie i zorganizować akcję charytatywną. Dochód z niej zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Przemka.

Akcja, która na razie żyje na portu społecznościowym, już osiągnęła sukces. Prowadzona zbiórka pieniędzy przekroczyła zakładaną na początku kwotę już po kilku dniach, tak samo jak zbiórka fantów na zaplanowany na 20 października finał akcji na hali sportowej na kłodzkim stadionie. Organizatorzy nie zwalniają jednak tempa – zbiórki pieniędzy nie kończą i będzie ona jeszcze trwała co najmniej do 20 października, a program niedzielnego wielkiego finału akcji wygląda bardzo imponująco. Oprócz atrakcji kulinarnych, warsztatów dla dzieci czy biegu charytatywnego dla Przemka, wystąpią zespoły z Żelazna, Wambierzyc, Kłodzka, Barda, Polanicy Zdroju, Bierkowic, Międzylesia, Ząbkowic Śląskich. Będzie oczywiście także loteria fantowa oraz licytacja niebanalnych, podarowanych od sponsorów gadżetów.

Nadal można wpłacać pieniądze na specjalnie dla Przemka założone konto przy Fundacji Razem Możemy Więcej przy Domu Dziecka w Kłodzku (która patronuje akcji charytatywnej) z dopiskiem „ Pomoc dla Przemka”. Nr konta 75 1140 2004 0000 3802 7484 5114 mBank lub przez Facebook’a: https://www.facebook.com/donate/487686191787651/

A my oczywiście zapraszamy wszystkich na akcję charytatywną 20 października br. od godz. 9.30 na hali sportowej na kłodzkim stadionie, gdzie również i my się pojawimy. Szczegóły na plakacie.

Joanna Żabska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis