Śmiertelny wypadek pod Jordanowem. Ofiarą kierowca auta z powiatu kłodzkiego

2

Do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem dwóch aut Forda i Audi doszło w sobotę 15 lutego br. około godz. 8.00 na DK-8 pomiędzy Pustkowem Wilczkowskim a Jordanowem. Ofiarą jest kierujący Fordem z tablicami rejestracyjnymi z powiatu kłodzkiego. W drugim samochodzi na czeskich tablicach rejestracyjnych też podróżowały osoby z naszego powiatu. Oba auta jechały w kierunku Wrocławia.

Do wypadku najprawdopodobniej doszło przy próbie wyprzedzania podjętej w tym samym momencie przez dwa auta. W efekcie wypadły one z drogi i z dużą siłą uderzyły w drzewa. Pomimo podjętej reanimacji, nie udało się uratować kierującego Fordem. W aucie podróżowali jeszcze kobieta i dziecko. Zabrani zostali do szpitala. Poszkodowane są także dwie osoby podróżujące Audi na czeskich tablicach rejestracyjnych, w tym jedna jest w ciężkim stanie. W Audi także jechały osoby z powiatu kłodzkiego.

Droga do Wrocławia jest całkowicie zablokowana i może potrwać nawet kilka godzin. Na miejscu prócz straży pożarnej jest prokurator. Poszkodowani zabrani zostali przez śmigłowiec LPR.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis