Skwer Kumko w Kłodzku padł ofiarą wandali

6

Zdewastowane kosze na śmieci można było dzisiaj rano zobaczyć w niedawno wyremontowanym skwerze im. Weroniki Kumko w Kłodzku, znajdującym się w centrum Kłodzka, obok głównej ulicy Kościuszki, pomiędzy budynkiem Starostwa Powiatowego a PCPR. Jak widać, wandale mocno musieli się w nocy napracować, bo jeden kosz, który był przymocowany do podłoża, został wyrwany, a niemałej siły trzeba było również, żeby zgnieść drugi.

Odkąd we wrześniu ubiegłego roku został oddany do użytku pierwszy tematyczny park poświęcony pszczołom, mieszkańcy zastanawiali się, ile czasu wytrwa on bez uszczerbku. Jak widać wystarczyły cztery miesiące. Park jest monitorowany, tak więc jest szansa, że sprawca bądź sprawcy zostaną szybko namierzeni i ukarani.

6 KOMENTARZE

  1. Dokladnie o tym pisałem po artykule o otwarciu parku , bezmózgi wychodzace z kameleona czy młyna są bezkarne , brak monitoringu i brak kar -nadzieją jest to że takiego przygłupa też ktoś w końcu skopie !!!

  2. Właścicielka wypożyczalni rowerów (koło Astorii, przy żelaznym moście) opublikowała wizerunek dwóch śniadych, dobrze odżywionych młodych mężczyzn którzy latem uszkodzili witrynę. Czy spotkała ich zasłużona kara? dobrze wiemy kto rozrabia w Kłodzku, policja jest bezradna, o działaniu straży miejskiej szkoda w ogóle wspominać

  3. A gdzie jest monitoring? W Ziębicach jakiś czas temu wandale zniszczyli plac zabaw. Jednakże kamery nagraly ich „dzielo” i wszystko było jak na tacy. Młodzi wandale zostali ukarani.

  4. Są jakieś kamery, jakiś monitoring. Zamieścić w mediach społecznościowych film i mieszkańcy szybko namierzą te tępe szumowiny!

  5. Daj Boże, że zostaną namierzeni, ale po co karać? Wyciągnąć dłoń i pomóc! Odziać w seledynowe kamizelki z napisem „jam bez lęku najmniejszego ul skopał”, miotłę i grabie dla stabilizacji kręgosłupa moralnego dać w łapki i 30 dniówek sprzątania parków wymierzyć. Idę o zakład że kara przerażająca bardziej niż grzywna nawet w tysiącach liczona…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis