Przedszkolaki w Szkole Podstawowej nr 6 w Kłodzku

0

6 lutego br. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Unii Europejskiej w Kłodzku zamieniła się w Krainę Bajek, do której zaproszeni zostali zerówkowicze z wszystkich przedszkoli z Kłodzka. Mali goście wraz z wychowawcami licznie przybyli na spotkanie z bohaterami bajek.

Po uroczystym powitaniu przez dyrektor Agnieszkę Kawę oraz wicedyrektor Bożenę Wrócińską, wszyscy zebrani przenieśli się do Krainy Bajek. Scena zawrzała, gdy wkroczyły na nią Złe Wróżki, które pomieszały różne bajki i wszystko stanęło na głowie. Jaś i Małgosia uciekli z bajki wraz z Czerwonym Kapturkiem, a Wilk i Baba Jaga wpadli w rozpacz. Kot w Butach błąkał się bez celu, a smerfy latały na miotle z Babą Jagą! Na szczęście na scenę wkroczył Król Baj i nakazał wszystkim wrócić do swoich bajek, bo tylko po takie bajki dzieci sięgają i chętnie czytają.

W rolę bohaterów przedstawienia „ Zamieszanie w Krainie Bajek” wcielili się utalentowani uczniowie klasy III b pod czujnym okiem wychowawczyni Agnieszki Lichwy oraz Justyny Dziułki. Upominki dla gości przygotowały Monika Głogowska-Girda i Lidia Szostaczko. Na zakończenie przyszli pierwszoklasiści zostali zaproszeni na Festyn Rodzinny, który odbędzie się 28 marca 2020 w SP6.

SP nr 6 w Kłodzku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis