Pożar dachu hotelu w Boguszynie

0

Dzisiaj w obiekcie hotelowym w Boguszynie wybuchł pożar dachu. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala, a kolejnym dwóm udzielono pomocy na miejscu. Na miejscu nadal jest straż pożarna, która ustalania przyczyny.

– Około godziny 9.30 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze dachu w obiekcie hotelowym. Na miejscu łącznie zadysponowanych zostało 11 zastępów straży pożarnej zarówno państwowej, jak i ochotniczej ? mówi Michał Pawlik, rzecznik prasowy KPSP w Kłodzku. – W wyniku pożaru 4 osoby zostały poszkodowane, dwie zostały przetransportowane do szpitala, a dwóm udzielono pomocy na miejscu. Byli to pracownicy hotelu i pracownicy firmy, która wykonywała remont dachu.

Na szczęście w chwili wybuchu tego pożaru nie było gości hotelowych. Na chwilę obecną strażacy dalej są na miejscu, sprawdzają obiekt i ustalają przyczyny tego zdarzenia. Jak mówi M. Pawlik, pożar wybuchł na poddaszu, spaleniu uległo około 25 metrów kwadratowych połaci dachu. Dwie osoby w wyniku podtrucia toksycznymi odpadami spalania znajdują się w szpitalu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis