REKLAMA
REKLAMA

Policyjna obława w okolicach Szczytnej. Poszukiwany mężczyzna, który nie zatrzymał się do kontroli

W okolicach Szczytnej od godzin porannych w czwartek, 14 grudnia br. trwa policyjna obława – funkcjonariusze poszukują mężczyzny, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a podczas ucieczki potrącił jednego z policjantów.

Jak informuje podinspektor Wioletta Martuszewska z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, patrol Ruchu Drogowego podjął w Kudowie-Zdroju próbę zatrzymania wskazanego samochodu osobowego marki Skoda. Pomimo sygnałów dźwiękowych i świetlnych kierujący nie zatrzymał się do kontroli. Za samochodem ruszył pościg policji. W Szczytnej uciekinier potrącił jednego z policjantów próbujących zatrzymać samochód – wówczas jeden z funkcjonariuszy oddał trzy strzały ostrzegawcze w kierunku pojazdu. Kierujący Skodą nadal uciekał, zatrzymał się na peryferiach Szczytnej, porzucił samochód i uciekł. Trwa intensywna akcja poszukiwawcza policji, która ma na celu zatrzymanie mężczyzny.

[AKTUALIZACJA 13.50]
Po kilkugodzinnej obławie na mężczyznę przez policję, kontrolach drogowych i blokadzie drogi pomiędzy Szczytną i Polanicą-Zdrój, około godziny 13.30 mężczyzna został zatrzymany przy ośrodku wypoczynkowym „Malwa”.

red. (inf. KPP w Kłodzku)

7 KOMENTARZE

 1. Brawo Panie Policjantki, Panowie Policjanci…

  Tak trzymać.
  Gratuluje i życzę Wam Wszystkim zdrówka i najlepszego.
  P. S.
  A skaczące pchełki z dużymi „mózgami” , takie łysawe intelekty może podniosą przyłbice…

 2. Strzaly ostrzegawcze? W USA policja strzela w korpus ,strzaly ostrzegawcze są nielegalne.

 3. 3 ostrzegawcze strzały w kierunku pojazdu, dobrze że nie 3 strzały ostrzegawcze w tył głowy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.