Pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa w powiecie kłodzkim [AKTUALIZACJA]

9

Jak poinformował właśnie starosta kłodzki, Maciej Awiżeń, mamy pierwszy potwierdzony przypadek osoby zarażonej koronawirusem. Jest to mieszkanka Kudowy-Zdroju, która obecnie przebywa w szpitalu zakaźnym w Wałbrzychu. Sanepid właśnie informuje wszystkie osoby, z którymi miała styczność.

[AKTUALIZACJA 18.40]

Jak udało się ustalić naszej redakcji, kobieta mieszka i pracuje w Kudowie-Zdroju, ostatnio nie wyjeżdżała za granicę, nie była objęta kwarantanną.

Fot. fb/Maciej Awiżeń

9 KOMENTARZE

  1. Nie panikujcje, służba zdrowia ma poważny problem ,pielęgniarki,lekarze ,ratownicy są przemęczeni ,ryzykują własne zdrowie i życie ,to jest wojna ,wojna z wirusem kutry inteligetnie zabija ,zamiast krytykować to trzeba pomyśleć jak im pomóc.

  2. starosta już dzisiaj powinien dedykować jedną karetkę dla koronawirusa bo tych przypadków będzie więcej następny w Polanicy-Zdrój

  3. Tydzien temu juz Kudowa przestala funkcjonowac. Zamkneli restauracje i baseny. Goscie odwoluja rezerwacje. I dlaczego? Teraz przyroda i tak robi swoje. Nie zatrzymasz tego.

  4. Pogotowie ratunkowe odmówiło przyjazdu(dwa razy) mąż zawiózł ją do szpitala w Wałbrzychu to prawda panie awizen?

    • Dlaczego miało ją wieź pogotowie wałbrzyskie ? Kłodzko ma swoje pogotowie, nie ma potrzeby aby pogotowie z Wałbrzycha jechało w rejon Kłodzka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis