Pierwszy pociąg Leo Express z Pragi przyjechał do Kłodzka [FILM]

2

W piątek, 20 grudnia br. o godz. 21.32 i z piętnastominutowym opóźnieniem czeski przewoźnik, Leo Express, jadący z Pragi do Wrocławia, po raz pierwszy przyjechał na stację Kłodzko Główne. Ten weekend to inauguracja połączeń kolejowych między Wrocławiem a Pragą, możliwa dzięki współpracy z polskim przewoźnikiem – Kolejami Dolnośląskimi. Jutro, w sobotę 21 grudnia br. o 5.58 Leo Express wyjedzie z Wrocławia w kierunku Pragi, a w Kłodzku Głównym zatrzyma się o godz. 7.21. Jak donosi „Rynek Kolejowy” na ten kurs od pewnego czasu nie ma już wolnych miejsc, a czeski przewoźnik nie zablokował sprzedaży biletów online – konieczne będzie więc połączenie dwóch składów.

Podróż z Pragi do Wrocławia wynosi około 4,5 godziny – nie licząc oczywiście opóźnień, które już w pierwszy dzień dały o sobie znać. Pociągi Leo Express będą kursowały z Pragi do Wrocławia w piątki, soboty i niedziele, a z Wrocławia do Pragi w soboty i niedziele.

Fot. 24klodzko.pl

2 KOMENTARZE

  1. Fantastycznie! Z Miedzylesia do Pragi o 8 i powrot o 18. Czas jazdy tam/spowrotem 2h 20m. Dla gosci z Poznania i Warszawy to dodaje wariant zwiedzania Pragi przez jeden dzien jak u nas w pensjonacie goscimy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis