Piast Biznes Klub – ciekawa inicjatywa klubu sportowego Piast Nowa Ruda

0

Już 10 grudnia br. w Restauracji Nova Renoma w Nowej Rudzie odbędzie się kolejne z cyklu otwartych spotkań biznesowych Piast Biznes Klubu. Udział w nim może wziąć każdy przedsiębiorca, który nie jest klubowiczem, a który jest zainteresowany działalnością Klubu Biznesu, chciałby nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz zareklamować swoją firmę.

Projekt Piast Biznes Klub został powołany do życia kilka miesięcy temu przy klubie piłkarskim Piast Nowa Ruda. Jego zasady działania są proste – zrzesza przedsiębiorców z różnych branż, niezależnie od obszaru działania, oferując im szereg korzyści, a sam klub sportowy zyskuje dzięki temu potencjalnych sponsorów oraz wsparcie ze strony biznesu. Tego typu przedsięwzięcia cieszą się w całej Polsce coraz większą popularnością i są korzystne dla obu stron.

Warto zaznaczyć, że chociaż Piast Biznes Klub działa dopiero od pół roku, to zainteresowanie ze strony przedsiębiorców jest duże. W ramach klubu cyklicznie organizowane są tzw. śniadania biznesowe, które przyciągają coraz więcej lokalnych – i nie tylko – firm. Podczas spotkania można opowiedzieć o tym, czym zajmuje się reprezentowane przedsiębiorstwo, jakie produkty lub usługi oferuje oraz jakich kontaktów biznesowych poszukuje. Następnie jest czas na to, by porozmawiać z innymi przedsiębiorcami, nawiązać nowe relacje biznesowe oraz wymienić się wizytówką.

Drugie spotkanie biznesowe Piast Biznes Klub w Nowej Rudzie

Jest to więc forma „networkingu” firm, który w myśl idei funkcjonowania tego typu przedsięwzięć, po przystąpieniu do klubu oferuje dodatkowe możliwości, z korzyścią dla firm. Klubowicze mają więc możliwość udziału w różnego wyjazdach, podczas których odbywają się również spotkania networkingowe prowadzące często do nawiązywania współpracy między klubowiczami. Otrzymują oni również dostęp do bardzo rozwiniętej sieci mediów społecznościowych, które łączą ze sobą wszystkich Klubowiczów wchodzących w skład Partnerskich Klubów Biznesu (a jest ich w Polsce już kilkadziesiąt) oraz mogą korzystać z platformy biznesowej, na której znajdują się wszystkie firmy wchodzące w skład PKB wraz z danymi kontaktowymi bezpośrednio do osób decyzyjnych w tych przedsiębiorstwach.

Zarówno dzięki wyjazdom, jak i dzięki narzędziom oferowanym przez Klub Biznesu przedsiębiorcy mają możliwość rozwijania swoich firm i nawiązywania między sobą dużych transakcji biznesowych. Jedna z największych dotychczas transakcji spośród Klubowiczów PKB została zawarta na kwotę około 50 milionów złotych, zaś za pośrednictwem samych mediów społecznościowych klubowiczom udało się wygenerować obroty bliskie 20 milionom złotych.

Wszyscy zainteresowani działalnością Piast Biznes Klub mogą wziąć udział w najbliższym tzw. w śniadaniu biznesowym, które odbędzie się 10 grudnia br. w Restauracji Nova Renoma w Nowej Rudzie. Początek spotkania o godzinie 9:30.

red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis