8.5 C
Kłodzko
środa, 31 maja 2023
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nowy park handlowy w Kłodzku już otwarty!

W środę, 29 marca br. w Kłodzku otwarty został nowy park handlowy. Inwestycja, zrealizowana przez P.A. Nova zlokalizowana jest przy ul. Letniej, a otwarcie przyciągnęło tłumy mieszkańców.

Wśród najemców nowego parku handlowego, ulokowanego na 17 000 m2, są popularne sieci handlowe, takie jak Aldi, Dealz, Action, KAES, Martes Sport, Neonet, Pepco, Rossmann, Sinsay czy osobno ulokowany na ponad 10 000 m² market budowlany Castorama.

W pierwszy dzień funkcjonowania parku handlowego mieszkańcy mogli skorzystać z wielu promocji. W Dealz, który jest częścią Pepco Group, na pierwszych 200 klientów czekały vouchery na zakupy, konkursy z niespodziankami oraz stoisko degustacyjne. W Aldi, który otworzył swój pierwszy sklep w powiecie kłodzkim, klienci mogli skorzystać z promocji na wybrane produkty marek własnych Aldi oraz degustacji. W NEONET rozdano 50 bonów rabatowych na zakupy – dla pierwszych 10 klientów o wartości 100 zł, a na kolejnych 40 będą czekały bony na kwotę 50 zł. W dniu otwarcia na klientów czeka też kawa z ekspresu i paczki z ekologicznymi gadżetami od sieci.

Joanna Żabska

WAŻNE TEMATY

Burmistrz Bystrzycy Kłodzkiej Renata Surma odznaczona przez prezydenta Srebrnym Krzyżem Zasługi

Burmistrz Bystrzycy Kłodzkiej Renata Surma odznaczona została przez prezydenta Andrzeja Dudę Srebrnym Krzyżem Zasługi. Burmistrz, wraz z innymi samorządowcami, medal odebrała...

Strefa Aktywności powstanie w Dusznikach-Zdroju. Gmina podpisała umowę z wykonawcą

W Urzędzie Miejskim w Dusznikach-Zdroju została podpisana umowa na budowę Strefy Aktywności na terenie miasta. Koszt inwestycji wyniesie ponad 7 mln złotych.

Kłodzko: miasto ostrzega przed osuwiskiem brzegu rzeki a Wody Polskie szukają pieniędzy

Coraz bardziej osuwa się brzeg Nysy Kłodzkiej pomiędzy Kłodzkiem a Krosnowicami, na popularnej ścieżce spacerowej, tuż za ścieżką rowerową (tzw. ścieżka za...

Samorząd powiatu kłodzkiego dofinansuje in vitro

Powiat kłodzki dofinansuje leczenie niepłodności metodą in vitro. Dofinansowanie przewidziane jest dla mieszkańców powiatu, a program ruszy 1 sierpnia 2023 r.

Oldboje powalczą w Polanicy-Zdroju na Mistrzostwach Polski w Piłkę Nożną

W najbliższy weekend, od 2 do 4 czerwca br. w Polanicy-Zdroju odbędą się XI Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej 50+. W...

Powiat kłodzki promował się we wrocławskim Decathlonie

Promocyjne stoisko w sklepie Decathlon na Bielanach Wrocławskich wystawił powiat kłodzki. Prezentowana na nim była oferta turystyczna ziemi kłodzkiej.

Dycha z Mamą. Nietypowa impreza biegowa na Górze Iglicznej

Nietypowa impreza biegowa odbyła się w niedzielę, 28 maja br. na Górze Iglicznej i w jej okolicach. Wokół Sanktuarium Maria Śnieżna biegały między...

Duszniki-Zdrój. Nietrzeźwy nastolatek jeździł samochodem rodziców

Podczas minionego weekendu policjanci zatrzymali w Dusznikach-Zdroju 16-latka, który prowadził samochód będąc pod wpływem alkoholu. Chłopiec odpowie za swoje zachowanie przed sądem rodzinnym.

Zdrowy styl życia królował na Festiwalu „Na Zdrowie!” w Polanicy-Zdroju

Zdrowa rywalizacja, zdrowe porady, zdrowa żywność i zdrowy styl życia królowały w sobotę, 27 maja br. w Polanicy-Zdroju podczas drugiej edycji Festiwalu „Na Zdrowie!”.

Pędził autem 116 km/h w obszarze zabudowanym. Stracił prawo jazdy

W niedzielę, 28 maja br. podczas nadzorowania ruchu na drogach powiatu kłodzkiego nieoznakowanym radiowozem z videorejestratorem podczas realizacji zadań na drodze krajowej...

The Partisan. W Siennej ekipa filmowa opowiedziała o realizacji filmu o Krystynie Skarbek

W sobotę, 27 maja br., w Siennej na Czarnej Górze została zorganizowana konferencja prasowa związana z realizacją filmu „The Partisan” o...

5 tytułów Mistrzów Dolnego Śląska i 10 medali dla zawodników HS Team Kłodzko!

Kolejne wspaniałe występy młodych pływaków z HS Team Kłodzko. Na Letnich Mistrzostwach Dolnego Śląska łącznie wywalczyli 10 medali, w tym...

Tomasz Duszyński oprowadził po Kłodzku śladem swoich powieści z cyklu „Glatz”

Dni Kłodzka to nie tylko koncerty na stadionie, ale także wydarzenia towarzyszące. Wśród nich w tym roku był spacer po Kłodzku...

8 KOMENTARZE

  1. Kłodzko , stolica dużego powiatu nie posiada żadnego salonu samochodowego. W sąsiednich piwiatach : Wałbrzych, Świdnica , Dzierżoniów , Nysa , mają po kilka salonów samochodowych. A Kłodzko pod tym względem jest pustynią. Przydał by się choć salon i warsztat obsługi : SKODY
    i TOYOTY , bo teraz nie tylko po zakup auta , ale i do serwisu trzeba jechać do tych miast i innych bardziej odległych. Nawet Ząbkowice Śląskie mają RENO , a Kłodzko „O”.

    • Dobrym miejscem na lokalizacje salonów samochodowych może być ul. Objazdowa , położona między galerią Twierdza Kłodzko i nowo powstałym Parkiem Handlowym.

  2. Bezmózgowcy korków nie widzieli , biją tylko pianę. Bicie piany to takie typowe – polskie.

  3. Swoją drogą to ciekawe kto w tym kraju pracuje, skoro w zwykłym dniu roboczym rano kilkaset samochodów przed centrum handlowym plus jeszcze ileś w okolicy, korkujących miasto, bo nie mają gdzie wjechać. I to jeszcze w sytuacji kiedy na żadnym miejskim portalu nie informowano z wyprzedzeniem o terminie otwarcia.

    • Niechaj zatem parkują na miejscach ogólnodostepnych. Taksówka na jeździć i zarabiać a nie stać – dość się miejsca marnuje na postojach. Ci którzy w karty cisną nie zarobią. Ci którzy poszli z duchem czasu są pod telefonem i nie porzebujaą postoju.

Comments are closed.