„(nie)dostępni i coś”. Nowa wystawa fotograficzna w kłodzkiej bibliotece

0

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kłodzku zaprasza w lutym do swojej siedziby w ratuszu na wystawę fotograficzną zatytułowaną (nie)dostępni i coś. Autorem zdjęć, które prezentowane będą w Galerii w Saloniku, jest Maciej Schulz – dziennikarz i fotograf od lat związany z miesięcznikiem Panorama Ziemi Kłodzkiej.

Maciej Schulz pochodzi z Dusznik-Zdroju. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna ze specjalizacją PR. Ukończył także Wrocławską Szkołę Fotografii AFA oraz Akademię Fotografii w Warszawie. Jego prace prezentowane były m.in. we wrocławskiej galerii „Kontury Kultury” oraz w Muzeum Współczesnym we Wrocławiu. Jest wykładowcą Wrocławskiej Szkoły Fotografii PHO-BOS we Wrocławiu.

Na wystawie w Kłodzku, która będzie pierwszą indywidualną prezentacją autora, zobaczymy cykl zdjęć portretowych pochodzących z Ziemi Kłodzkiej znanych ludzi, którzy osiągnęli sukces w swoich dziedzinach oraz kilka niezwykłych fotografii koncepcyjnych. Podczas wernisażu 5 lutego 2019 r. o godz. 18.00 w Czytelni PiMBP w Kłodzku będzie okazja nie tylko spotkać się z autorem, ale także zobaczyć w formie multimedialnej inne jego prace, m.in. miejskie i górskie krajobrazy oraz portrety. Wstęp wolny. Zapraszamy do kłodzkiej biblioteki.

inf. PiMBP w Kłodzku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis