Nadjeżdża Strońska Drezyniada

0

W najbliższą sobotę, 3 sierpnia 2019 r., po raz kolejny w Stroniu Śląskim odbędzie się Drezyniada. Początek imprezy o godz. 13.30.

Strońska Drezyniada, czyli wyścigi drezyn ręcznych po nieczynnej linii kolejowej połączone z piknikiem rodzinnym, odbędzie się po raz ósmy. Impreza ta z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę osób – zarówno tych, którzy chcą zmierzyć się w zawodach drezynowych, jak i tych spragnionych dobrej zabawy.

Impreza oficjalnie wystartuje o godz. 13.00 na placu przy CETiK-u. Chwilę później rozpocznie się występ zespołu Siekiereczki, a następnie finał wakacyjnych warsztatów muzycznych wraz z występem Młodzieżowej Orkiestry Dętej Mini Band, działającej przy CETiK-u. Po występach przyjdzie czas na różnorodne konkursy dla publiczności.

Do godz. 14.30 spóźnialscy będą mogli się jeszcze zapisać na zawody drezynowe, które rozpoczną się o godz. 15.00 i trwać będą do 18.00. W tym samym czasie będą się odbywać darmowe przejażdżki drezyną spalinową.

Na 18.15 zaplanowane jest ogłoszenie wyników zawodów drezynowych oraz wręczenie nagród w pięciu kategoriach – VIP, Rodzina, Kobiety, Mężczyźni i Open. Na zakończenie Drezyniady wystąpi gwiazda wieczoru – Wojtek Kiełbasa, znany ze znakomitego coverowania Eda Sheerana.

W czasie Strońskiej Drezyniady nie zabraknie także atrakcji dla dzieci, pojawi się również rajdowa załoga ze Stronia Śląskiego – Paweł Sztuka i Bartosz Furtak. Warto zatem wybrać się do Stronia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis