Możesz zagrać w serialu ?ZNAKI?. Poszukiwani statyści z ziemi kłodzkiej

0

W sierpniu rozpoczną się zdjęcia do drugiego sezonu serialu AXN ?Znaki?. Poszukiwani są statyści i epizodyści!

Osoby z Nowej Rudy, Kłodzka, Wałbrzycha, Bystrzycy Kłodzkiej, Międzygórza, Międzylesia, Srebrnej Góry i innych miejscowości w wieku od 8 do 80 lat, zarówno kobiety i mężczyźni, bez doświadczenia, pragnące przeżyć w wakacje ciekawą przygodę na planie filmowym mogą zgłaszać się do Agencji Aktorskiej EDWIN FILM, która prowadzi casting do serialu (info@edwinfilm.pl). Do maila należy załączyć: imię i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, numer telefonu kontaktowego, dwie wyraźne, aktualne fotografie oraz informację o swojej dyspozycyjności. W tytule maila należy wpisać hasło ?ZNAKI?.

?Znaki? to polski serial telewizyjny wyprodukowany przez ATM Grupa oraz AXN Central Europe. Jego akcja toczy się w Górach Sowich. Premiera miała miejsce w październiku 2018 r., a plenerami dla serialu były: Góry Sowie, Nowa Ruda (m.in. rynek, ratusz, Szkoła Podstawowa nr 7, Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej na Górze Wszystkich Świętych i okolice), Świerki Kłodzkie (dawna kopalnia melafiru), Walim. Obecnie trwają przygotowania do nakręcenia drugiego sezonu.

Po latach od tego, jak w tajemniczych okolicznościach zginęła studentka i nie udało się ustalić okoliczności jej śmierci, w tej samej miejscowości dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (w tej roli Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Oprócz Konopki w ?Znakach? widzowie zobaczyć mogą m.in.: Helenę Sujecką, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik, Helenę Englert, Mirosława Kropielnickiego, Andrzeja Mastalerza, Mariusza Ostrowskiego, Rafała Cieszyńskiego i Magdalenę Żak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis