Konfederacja startuje z kampanią wyborczą

0

Pięć osób z powiatu kłodzkiego znalazło się na liście do sejmu Konfederacji Wolność i Niepodległość w okręgu wałbrzyskim. Numerem jeden jest Roman Łambucki ze Stronia Śląskiego.

Do sejmu z listy Konfederacji z naszego powiatu startują także: Anna Prześlica-Martynowska z Lądka Zdroju (nr 5), Marzena Oleksy-Sarysz z Jugowa (nr 9), Kamil Łosiak z Międzylesia (nr 10) i Stanisław Pokrywka z Kłodzka. Jak mówi „jedynka” na liście Roman Łambucki , podstawą jego kampanii będzie bezpośredni kontakt z wyborcami. – Na każdym plakacie, ulotce, wizytówce znajduje się mój numer telefonu zapraszający do indywidualnych kontaktów. Na spotkania umawiam się indywidualnie podczas rozdawania ulotek lub przez telefon. Osoby, które chcą podyskutować, zapraszam na spotkanie w godzinach południowych. Spotkania organizowane są w miejscach ogólnodostępnych; rynek, parking, kawiarnie, restauracje, ogródki piwne, itp.– informuje R. Łambucki. Lider listy do czasu wyborów będzie odwiedzał pięć składających się na okręg wyborczy powiaty – każdego dnia gdzie indziej.

Jak można wyczytać z ulotek, na program wyborczy Konfederacji, której najbardziej rozpoznawalną twarzą jest Janusz Korwin Mikke, składają się m.in.: zakaz promocji LGTB, zakaz seksualizacji dzieci w szkołach, pełna ochrona dzieci nienarodzonych, zniesienie opodatkowania rent i emerytur, likwidacja ZUS, zwiększenie kwoty wolnej od podatku, powszechny dostęp do broni, przywrócenie kary śmierci, walka z antypolonizmem i prace przymusowe dla więźniów.

Fot. Janusz Korwin Mikke na spotkaniu z sympatykami w Kłodzkim Ośrodku Kultury w maju tego roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis