Kłodzka „Jedynka” oczarowała „Magią Świąt z Elzą” [FOTO]

0

Cztery Anny, sześć Elz, siedmiu Olafów – znanych z bajki „W krainie lodu”, a także licznych Mikołajów, Mikołajków i aniołków zobaczyć można było 12 grudnia br. na scenie Kłodzkiego Ośrodka Kultury. Tak wyglądał koncert „Magia Świąt z Elzą” przygotowany przez uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1 w Kłodzku.

W koncercie wzięło udział ponad stu uczniów klas I-III, którzy zaprezentowali tańce, wiersze i piosenki związane ze świętami Bożego Narodzenia. Klasa II b pod kierunkiem wychowawczyni – Magdaleny Ptaszyńskiej przedstawiła natomiast spektakl nawiązujący do znanej bajki „W krainie lodu” – nie dziwiła zatem tak duża liczba Ann, Elz i Olafów. Na zakończenie koncertu, który pozwolił już „poczuć” nachodzące święta uczniowie i nauczyciele złożyli zgromadzonej licznie publiczności życzenia świąteczne

Koncert został przygotowany w ramach projektu „Mały aktor” realizowanego przez „Jedynkę” we współpracy z Fundacją „Razem Możemy Więcej” i ośrodkiem „Działaj lokalnie”. Inscenizacji towarzyszył kiermasz słodkości oraz ozdób świątecznych, z których dochód przeznaczony będzie na budowę placu zabaw przy szkole.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis