Foot Truck z butami zagości w Zieleńcu i na Czarnej Górze

0

Nietypowa akcja firmy eobuwie.pl i stacji TVN. W ramach „Projekt zima” do pięciu dolnośląskich miast zawita mobilny Foot Truck oferujący buty i prezentujący nowoczesną technologię do wyboru obuwia idealnego. Animatorzy zadbają również o atrakcje dla najmłodszych.

W dniach 25-26 stycznia br. Foot Truck zagości na Ski Arenie w Zieleńcu, a 1-2 lutego br. na Czarnej Górze w Stroniu Śląskim. Będzie można odwiedzić mobilny sklep eobuwie.pl o powierzchni ponad 100 m kw i przekonać się, że nowoczesne technologie mogą okazać się niezwykle przydatne w poszukiwaniu idealnej pary butów. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji i promocji powiązanych z wyselekcjonowanymi markami obuwia. Animatorzy obecni w eventowych miasteczkach “Projektu Zima” zadbają także o atrakcje dla najmłodszych.

– Projekt Zima to renomowane wydarzenie medialne i cieszymy się, że możemy być jego częścią. Eobuwie.pl chce być tam, gdzie jego klienci. Latem towarzyszyliśmy im podczas letniego wypoczynku. Teraz kompletne doświadczenie zakupów u nas chcemy zaoferować osobom wypoczywającym w górach – mówi Marcin Grzymkowski, prezes zarządu eobuwie.pl S.A. – Będziemy promować esize.me, czyli system dopasowywania obuwia w oparciu o skan 3D stóp. Wspólnie z naszymi specjalistami zastanowimy się, jakie buty sprawdzą się podczas górskich wędrówek, a jakie warto wybrać do uprawiania aktywności fizycznej. Podpowiemy również, co będzie modne w nadchodzącym sezonie wiosennym – dodaje.

Foot Truck nawiązuje do popularnych Food Trucków z jedzeniem, które od wielu lat przyjeżdżają na kilka dni do miast, robiąc z tego duże wydarzenie. Trasa Foot Trucka z butami, w ramach wspólnej akcji z TVN, prezentuje się następująco:

25-26.01 – Zieleniec, Ski Arena
01-02.02 – Stronie Śląskie, Czarna Góra Resort

08-09.02 – Karpacz, Biały Jar
15-16.02 – Świeradów Zdrój, Ski&Sun
22-23.02 – Szklarska Poręba, Ski Arena Szrenica

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis