Dzieciaki do rakiet. Szkoła w Kłodzku prosi o głosy w konkursie

0

Zespół Szkół Specjalnych w Kłodzku bierze udział w konkursie organizowanym przez bank PNB Paribas. Do wygrania są zestawy profesjonalnego sprzętu do nauki tenisa dla dzieci. Nagrali filmik promocyjny i proszą o oddanie na niego głosu.

„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, rodziców i nauczycieli. W ramach inicjatywy organizatorzy zachęcają szkoły podstawowe z całej Polski do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci oraz specjalne szkolenia dla nauczycieli. W tym roku nagrodzonych zostanie 60 szkół. „Dzieciaki do rakiet” to także bezpłatne warsztaty tenisowe organizowane w różnych miastach Polski prowadzone przez doświadczonych trenerów oraz ambasadorów akcji – Urszulę Radwańską i Igę Świątek.

W konkursie udział bierze Zespół Szkół Specjalnych z Kłodzka, który naukę gry w tenisa z powodzeniem realizuje od 15 lat u siebie. Uczniowie wraz z nauczycielami nagrali film promujący zajęcia, który teraz musi zdobyć odpowiednią liczbę głosów internautów. Zasady są więc proste, wygrywają szkoły z największą liczbą oddanych głosów, codziennie można oddać jeden głos. Akcja trwa do końca listopada, a szkoła wraz ze stowarzyszeniem Sprawni Razem proszą o wszystkich mieszkańców o wsparcie, bo sami nie są w stanie konkurować z dużymi miastami i szkołami. Głos można oddać TUTAJ, do czego oczywiście zachęcamy, a niżej prezentujemy film, który bierze udział w konkursie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis