Biblioteka w Szczytnej może wygrać książki w konkursie. Liczy na wsparcie w głosowaniu

0

Biblioteka Publiczna w Szczytnej bierze udział w konkursie w ramach akcji „Wspólne czytanie” organizowanym przez Kinder Polska, w którym może wygrać nowe książki dla swoich czytelników. Czy wygra i ile książek otrzyma – zależy od liczby uzyskanych głosów.

Producent nagrodzi 300 bibliotek z całego kraju, które zbiorą największą liczbę głosów. Pierwsze 50 otrzyma 500 zł na zakup książek do czytania wspólnie z dziećmi, kolejne 250 otrzyma książki o wartości 300 zł. Ponadto zwycięskie książnice otrzymają po 2 pufy, które będą mogły posłużyć do urządzenia kącika do wspólnego czytania.

Biblioteka w Szczytnej jest w tej chwili 6 w rankingu (na dzień 18 września). Głosowanie trwa jednak aż do 4 listopada br., więc wyniki mogą przez ten czas ulec zmianie. Stąd też biblioteka liczy na wsparcie czytelników i internautów w głosowaniu, tak by znaleźć się w finale na jak najwyższej pozycji.

Strona do głosowania znajduje się pod adresem https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/glosowanie – każdego dnia z jednego adresu e-mail można oddać jeden głos.

tz [fot. Kinder Polska]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis