Basen w Międzylesiu już otwarty. W kolejnych dniach ruszają następne

0

Prognoza pogody na czerwiec jest optymistyczna. Będzie ? i już jest ? gorąco. Sprawdzamy więc, gdzie i od kiedy można będzie skorzystać z basenów otwartych i kąpielisk w powiecie kłodzkim.

Na razie jedynym czynnym już oficjalnie w tym sezonie basenem jest kompleks w Międzylesiu. Można z niego korzystać już od 1 czerwca. Czynny jest od godz. 14.00 do 19.00 (w weekendy od 10.00), a od 23 czerwca otwarty będzie w godz. 10-19. W tym roku po raz pierwszy pobierana jest opłata za wstęp (międzyleski basen wyremontowany był z funduszy unijnych i przez 5 lat gmina nie pobierała opłat za wstęp). Ceny biletów kształtują się następująco: bilet normalny całodzienny: 10 zł, ulgowy ? 5 zł, a dzieci do lat 7 wstęp bezpłatny. Bilet całodzienny umożliwia wielokrotne wejście na basen danego dnia.

Start sezonu kąpielowego nad zalewem w Starej Morawie w Stroniu Śląskim planowany jest 15 czerwca, a radkowskiego kąpieliska – 22 czerwca.

Prawdopodobnie w najbliższy weekend uruchomiony zostanie także basen otwarty w Kłodzku. Miał on wystartować już 1 czerwca, jednak nie udało się na czas dopełnić wszystkich formalności w sanepidzie.

W tym roku już na pewno nie będzie otwarty basen w Bystrzycy Kłodzkiej.

Wykaz otwieranych kąpielisk będziemy aktualizować na bieżąco wraz z cennikiem.

(red.)

[Fot. fb/Basen Międzylesie]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj swój podpis